EXKLUZÍVNE: gen.v.v. IVAN ŠEVČÍK – Ľudia nechcú prijímať len jeden “neomylný” vládny názor a NAKA ich bude zatvárať. To naozaj???


Ivan Ševčík bol bývalým šéfom UBOK (súčasná NAKA), bývalým šéfom inšpekčnej služby MV SR, bývalým policajným pridelencom SR v Prahe


V súvislosti s postupným zavádzaním cenzúry médií ale aj bežných občanov sa exkluzívne pre TV OTV vyjadril gen.v.v. Ivan Ševčík.

gen.v.v. Ivan Ševčík: “Všetci, ktorých poznám, sú proti vojne. Ale všetci chcú vedieť aj dôvod!! PREČO!! Čo bolo podnetom k tejto vojne? Tie časy, keď bol jeden televízny a rozhlasový program a tým aj jeden svetonázor sú dávno preč.

Ľudia chcú vedieť viac. Nechcú prijímať len jeden, ten správny a neomylný vládny názor. Budú si informácie hľadať na internete, budú si ich vymieňať, budú ich zdieľať. Budú o nich diskutovať. A NAKA ich bude zatvárať. To naozaj?

A kto bude riešiť závažnú, organizovanú, ekonomickú, majetkovú, násilnú trestnú činnosť? Kto bude stavať väznice? Veď to môžu zatvoriť polovicu národa! Rovno, po “čurillovsky”! Stačí jeden status, jedno zdieľanie a jeden kajúcnik. Ľudia, neblbnite!”

gen. v. v. IVAN ŠEVČÍK

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *