“Ja aj všetci ruskí vlastenci bezvýhradne podporujeme Putina”: vyjadrenie prof.Alexandra Dugina vo svetle dnešného mediálneho zmätku

Západné ale aj naše slovenské médiá dnes zverejnili článok o tom, že ruský filozof Alexander Dugin v reakcii na ústup ruských vojsk z Chersonu pripustil, že zodpovednosť za to by mal niesť Vladimír Putin.

Pred chvíľou sa k tejto veci vyjadril na svojom telegrame Alexander Dugin. Informácie západných médií označil za výmysly. Dugin nespochybňuje kroky Putina a plne ho podporuje.

Znenie jeho správy:

“Západ a CIPSO (Informačno psychologické operačné stredisko na Ukrajine) začal veriť, že po kapitulácii v Chersone sme sa s ruskými vlastencami postavili proti Putinovi a údajne sme požadovali jeho odstúpenie. Toto obvinenie prišlo z ničoho nič a je založené na správe, ktorú som údajne vymazal. Je zrejmé, že tomu nikto neuverí. Ale pre istotu: nikto sa Putinovi neotočil chrbtom, ja aj všetci ostatní ruskí vlastenci ho bezvýhradne podporujeme. Smútok nad stratou Chersona je jedna vec, postoj k hlavnému veliteľovi druhá,” uviedol Dugin.

Dugin tiež dodal, že jeho lojalita a podpora Putina a špeciálnej operácie bude trvať až do konca.

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *