Je nevyhnutné, aby sa každý z nás angažoval v prospech čo najvyššej účasti na referende – Kramplová (SNS)

Podľa Dagmar Kramplovej, podpredsedníčky strany SNS je referendum jediná cesta ako ukončiť vládnutie súčasnej garnitúry a dodáva, že je neslýchané, aby odvolaná vláda si v parlamente arogantne zostavovala novú sedemdesiatšestku poslancov.

“V čase, keď sa vláda odmieta zmieriť s vôľou občanov, ktorí požadujú predčasné voľby a kedy sa aj parlament schováva za od reality odtrhnuté rozhodnutia ústavného súdu, zostáva jedinou cestou pre presadenie vôle občanov referendum,” uvádza Kramplová.

Mgr. Dagmar Kramplová, podpredsedníčka SNS

Podpredsedníčka SNS dodáva, že nepostačuje iba zúčastniť sa referenda, ale je potrebné sa v nasledujúcich dňoch angažovať v prospech čo najvyššej účasti na referende:

“Nie, tu nestačí povedať len to, že JA pôjdem! Každý, kto si povie, že pôjde, by mal k účasti presvedčiť všetkých okolo seba, všetkých pasívnych, všetkých nerozhodnutých, jednoducho všetkých tých, ktorí majú tejto vlády dosť. Ja sama budem takto konať a budem sa snažiť presvedčiť k účasti na referende každého vo svojom okolí. Je potrebné si uvedomiť, že každý z nás má v tomto okamihu tú najväčšiu silu zmeniť veci, pretože tá najväčšia sila drieme vždy v iniciatíve odhodlaného jednotlivca bojujúceho za správnu vec,” uzavrela Kramplová a vyzvala na účasť na referende:

“Najbližšie dni budú klásť na každého tie najvyššie nároky a je potrebné, aby nikto v týchto chvíľach nezostal pasívny. Ak v nasledujúcich dňoch urobí každý z nás pre záchranu Slovenska maximum, spoločne sa nám podarí našu vlasť zachrániť.”

Možno Vás bude zaujímať