Ľuboš Blaha: “Vláda chce v spolupráci s NATO likvidovať opozíciu”

Ľuboš Blaha, poslanec NR SR za stranu SMER-SSD: “Vraj sme hybridná hrozba a treba sem poslať NATO, lebo inak vyhráme voľby a Slovensko odíde z NATO. Takéto konšpiračné teórie šírili liberálni aktivisti ako Daniel Milo z Ministerstva vnútra či David Púchovský z Polície Slovenskej republiky”

Skupina 21 vysokých štátnych úradníkov a mimovládnych aktivistov išla do Bruselu rokovať s orgánmi EÚ a NATO s cieľom zabezpečiť elimináciu slovenskej opozície, uviedli to dnes na tlačovej besede zástupcovia strany SMER-SSD a poslanec NR SR Tomáš Taraba (SNS, Život NS).

Na základe písomných dôkazov (pozn.red. Zápisnice zahraničnej cesty) vyplýva, že asistoval im pri tom aj šéf firmy Gerulata, syn zakladateľa Esetu, dodal Blaha.

“Toto je bezprecedentný útok na slovenskú opozíciu, brutálny útok na slovenskú demokraciu a suverenitu,” vyjadrili sa poslanec Blaha.

Na tlačovej besede tiež odznelo, že disponujú záznamom z týchto stretnutí, ktorý potvrdzuje, že ide o doslova komplot proti Slovenskej republike. Doslova – pozývací list, doplnil Ľuboš Blaha.

Z toho dôvodu sa zvoláva mimoriadnu schôdzu parlamentu. Strana Smer- SSD pripravuje aj trestné oznámenia.

Ľuboš Blaha: Zápisnice zahraničnej cesty s.1
Ľuboš Blaha: Zápisnice zahraničnej cesty s.2

Možno Vás bude zaujímať