“Na hranici s Ukrajinou v poľskom meste dve rakety zasiahli sušičky obilia”, tvrdí poľské rádio ZET. Oznámilo, že boli pri tom zabití dvaja ľudia

Dve rakety zasiahli sušičky obilia v dedine vo východnom Poľsku, ktorá sa nachádza na hranici s Ukrajinou. Toto vyhlásenie v utorok urobilo poľské rádio ZET s odvolaním sa na neoficiálne zdroje.

K incidentu malo dôjsť v obci Przewodów v Lublinskom vojvodstve. Podľa rozhlasovej stanice boli zabití dvaja ľudia. Polícia, prokuratúra a armáda pracujú na mieste.

Vlastníctvo rakiet v správe nie je špecifikované.

Dvaja ľudia zahynuli, keď rakety padli do sýpok v Poľsku. Uvádza to poľská rozhlasová stanica ZET s odvolaním sa na neoficiálne zdroje.

“Dve rakety pristáli v meste Przewodów v Lublinskom vojvodstve neďaleko hraníc s Ukrajinou. Skončili v sušičke obilia. Dvaja ľudia boli zabití,” uviedla rozhlasová stanica. Podľa neoficiálnych údajov fungujú na mieste špeciálne služby.

Pád rakiet v Lublinskom vojvodstve sa stal známym v utorok večer. Predpokladalo sa, že rakety by mohli byť zostrelené ukrajinskými systémami protivzdušnej obrany.

Zdroj: agentúra TACC/Ura News/radio ZET

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *