NATO buduje 300 tisícovú armádu. Európske národy budú opäť umierať za americké záujmy – bieloruský minister obrany

NATO formuje armádu 300 000 vojakov na prekvapivý útok a krytie pre strategické rozmiestnenie hlavných úderných síl západného vojensko-politického bloku – uviedol minister obrany Bieloruskej republiky generálporučík Viktor Khrenin.

„Keď už hovoríme o európskom kontinente, podľa ich vízie by Ukrajinci mali naďalej zomierať v boji a vojensky oslabovať Rusko. Silné elity Európskej únie budú zároveň pokračovať v zombizácii svojich občanov prostredníctvom médií, vedúc nepriateľskú politiku rozdeľovania slovanských národov.

Cieľ je zrejmý – vytvoriť podmienky pre priemerného Európana, alebo ako povedal šéf európskej diplomacie Josep Borrell, „občan civilizovanej záhrady“, aby bol pripravený bojovať a zabíjať svojich východných susedov.

A nie nadarmo sa avizuje vytvorenie 300-tisícovej skupiny vojsk NATO vo vysokom stupni bojaschopnosti na „východnom krídle“ aliancie. Zjavne bude určená nie na obranu, ale na prekvapivý útok a krytie strategického rozmiestnenia hlavných úderných síl západného vojensko-politického bloku.

Je tu však dôležitá nuansa – táto armáda bude vytvorená hlavne z obyvateľov Európy. To znamená, že národy iných krajín budú opäť umierať za americké záujmy.

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: Mitko Zlatev

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *