Onedlho začne KARDO – medzinárodná súťaž v RUSKU pre rozvoj a podporu pouličnej kultúry a športu. Zaregistrovať sa môžete aj VY

7. februára sa začala registrácia na 7. ročník medzinárodnej súťažnej ceny pouličnej kultúry a športu KARDO.

KARDO je prvá a jediná medzinárodná súťažná cena na svete, ktorej hlavným cieľom je rozvoj a podpora pouličnej kultúry a športu. Cena bola založená na podporu talentov v oblasti pouličnej kultúry a športu, na vytváranie šancí na zvyšovania sociálneho statusu mládeže ulice.

Medzinárodné zápolenie KARDO sa koná v 11 oblastiach pouličnej kultúry a športu: Breaking, Workout, Graffiti, Djing, Parkour, Freerunning, Skateboarding, Tricking, Hip-hop, Kickscootering, BMX. Vo finále v Stavropole 22. – 25. augusta sa stretnú víťazi online výberu, 10 národných a 25 regionálnych etáp, ako aj športovci, ktorí sa do finále dostali na základe výsledkov kvalifikačných súťaží v Stavropole.

V Stavropole sa uskutočnia aj prezenčné obhajoby projektov grantovej súťažnej ceny pouličnej kultúry a športu KARDO. Víťazi grantovej súťaže získajú finančnú podporu na realizáciu projektov vo výške až 1,5 milióna rubľov, počet ocenených a konečnú výšku grantu určí odborná komisia počas veľkého finále. Celkový fond odmien pre víťazov a laureátov zápolení, videosúťaže a ceny je viac ako 5 000 000 rubľov.

➡️ Dozvedieť sa viac informácií a podať prihlášku môžete na webovej stránke kardoaward.com.

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: Lenka Zlatev

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *