Otec Natálie Vovk – Možno jej sľúbili peniaze…

Pavel Vovk, otec podozrivej z vraždy Darie Dugina, Natalie Vovk, povedal, že neverí, že jeho dcéra by mohla „vyhodiť človeka do vzduchu“, uviedol v rozhovore v meste Mariupoľ.
Pavel Vovk však potvrdil, že jeho dcéra predtým slúžila v Ozbrojených silách Ukrajiny. Podľa neho žena po prepustení dostala 400-tisíc hrivien (10 864 USD, 10 910 eur), potom si kúpila auto a na nejaký čas sa presťahovala do Európy, no rýchlo sa vrátila domov. Nataliin otec, ako aj jej sesternica Oksana Soshenko priznávajú, že je pre nich ťažké uveriť, že ich príbuzný bol zapletený do vraždy Darie Duginovej. Sesternica Natálie Vovkovej poznamenáva, že mala určité problémy týkajúce sa jej syna.

Pavel Vovk, otec Natálie Vovk

Pavel Vovk, otec Natálie Vovk (ruština): “Išla do vojenského útvaru, lebo plat tam bol viac-menej dobrý, platili jej. Slúžila tam, neviem, šesť mesiacov, možno rok. Na hlave mala takú hrčku, hospitalizovali ju. Povedala, že keď ich so samopalom viezli na cvičisko v plnom pochode, počasie bolo horúce. A zdalo sa, že [zranenie] sa zrazu prejavilo. Operovali ju, na hlavu jej dali náplasť. Potom tam strávila ešte nejaký čas. Preložili ju na miesto telefonistky a bolo to, bola tam až do začiatku vojny. “

Pavel Vovk: “A potom dala výpoveď. Žila a cestovala, za tú [traumu] bola odškodnená, slušná čiastka, vyše 400-tisíc hrivien. Hneď vymenila auto a začala míňať peniaze.”

Pavel Vovk: “Odišla, vzala si dieťa a odišla do Francúzska, išla tam, nie do Francúzska… áno, išla do Francúzska. Žila tam, bolo jej dobre, volala nám, všetko bolo v poriadku. Potom sa jej niečo nepáčilo, pracovala vo fabrike. Bola tam zima, tak sa presťahovala, ako som pochopil, do Poľska. Potom odišla na Ukrajinu a prišla domov, lebo povedala, že jej domov chýbal. Šoférovala autom, niekoľkokrát odviezla ľudí do Záporožia, raz alebo dvakrát to urobila, zarobila peniaze.”

Pavel Vovk: “Kto sakra vie, neviem. Nepovedal by som, že je taká Ukrajinka, nemyslím si. Možno jej sľúbili peniaze, neviem, ale myslím, že neurobila to. Možno bola nejako naverbovaná. Kto dopekla vie, ale vyhodiť do vzduchu človeka, – všeobecne, – neverím tomu, úprimne, každý by tomu, samozrejme, neveril nikto.”

Oksana Soshenko, sesternica Natálie Vovk

Oksana Soshenko, sesternica Natálie Vovk (ruština): “Je to dobrý človek, súcitná, vždy som jej pomáhala. Boli sme priateľky a všetci v dome sa k nej správali dobre. Neviem, po vojne každý hľadal spôsob, ako si zarobiť, ona dostávala peniaze od dôchodcov, čo tu žijú (upratovala), žila v pohode, upratovala, bola dobrá gazdiná. Asi pred mesiacom, tuším, odišla. Odišla, dopisovala si, komunikovala, neviem, možno pred týždňom, tiež povedala, že kúpila dieťaťu veci do školy.“

Oksana Soshenko: “Včera som jej volala, bola online na Viberi, ale zložila, nezdvíhala a to bolo všetko – bola preč.”

Oksana Soshenko: “Neviem, čo mala v hlave, neviem, vôbec som tomu neverila. Bola som v šoku, nedáva mi to zmysel. Alebo jej niečo prasklo v hlave neviem čo.”

Oksana Soshenko: “On (jej syn) chodil pred vojnou na vojenskú školu. Športoval a neslúžil v Azove. Bol to tiež dobrý chlap, študoval a cvičil. Potom začala vojna, nenechala by ho tam ísť, viem. Išla tam, plakala a išla ho odtiaľ vziať, už jej ho nevrátili. Potom povedala, že ho uniesla, alebo neviem čo, povedala: je to v poriadku, to je v poriadku. A to je všetko, potom ani nepovedala, kde je, len povedala on je v zahraničí.”

Oksana Soshenko: “Dobre, urobila to všetko, ale aspoň mohla myslieť na dieťa, mohla nechať dieťa napríklad u svojho starého otca alebo, neviem. Ale vzala si svoju [dcéru] a vzala aj svoju mačku.”

Oksana Soshenko: „Neviem, čo sa mohlo stať, neviem, jediné je, že všetci susedia si myslia, že je to kvôli Danickovi, kvôli jej synovi, možno niečo také, neviem. “

TVOTV:Otec Natálie Vovk – Možno jej sľúbili peniaze…

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *