Slovenská národná strana víta rozhodnutie Národnej rady Slovenskej republiky nevyjadriť podporu predsedovi vlády Ódorovi

SNS súčasne odmieta reakciu prezidentky Slovenskej republiky, ktorá zaútočila na parlament a označila nevyjadrenie dôvery ako nezrelosť Národnej rady Slovenskej republiky.

BRATISLAVA, 15. jún: Predseda vlády Ódor by mal vrátiť svoje poverenie prezidentky a vrátiť sa do Národnej banky Slovenskej republiky. V Národnej banke Slovenskej republiky by mal začať bezodkladne bojovať proti vysokým hypotékam. Premiér Ódor po dnešnom dni nemá žiaden mandát na to, aby riadil vládu a jednotliví ministri nemajú žiadne právo reprezentovať rezorty.

Prezidentka Čaputová je plne zodpovedná za to, že Ódor nezískal dôveru v Národnej rade Slovenskej republiky a mala by hľadať osobu, ktorá takúto dôveru získa.

Premiér Ódor nie je pripravený na riadenie štátu a svoju neschopnosť ukázal i vo vedení Národnej banky Slovenska kedy tu jednotlivé komerčné banky dosahujú historické zisky a neriešia hypotéky mladých ľudí. Veríme, že 1. októbra bude možné zostaviť vládu, ktorá bude mať mandát a urobí poriadok s touto anarchiou na Slovensku.  

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *