SNS:Manželky a deti vysokých štátnych funkcionárov si vyjdú na výlet do Dubaja

SNS vyzýva účastníkov letu, aby zo svojho zaplatili výlet do Dubaja.

Slovenská národná strana vyzýva všetkých účastníkov letu pod vedením Richarda Sulíka, ktorí zastávajú verejné funkcie, aby bezodkladne zaplatili letenku a náklady všetkých svojich rodinných príslušníkov.

Papalášizmus, ktorý je dnes na Slovensku, nemá obdoby. Verejní činitelia miesto toho, aby pomáhali ľuďom na Slovensku, kde sa zatvárajú prevádzky a reštaurácie, kde sa prepúšťajú ľudia z práce, či sú očkovaní alebo nie sú, či sú testovaní alebo nie, a či vôbec nejakú chorobu majú, si vyjdú na výlet do Dubaja. Je to bezprecedentné zneužite moci, ak na palube lietadla sú rodinní príslušníci. Podľa uniknutých dokumentov a pasov je zrejmé, že sa na palube lietadla nachádzali manželky a deti vysokých štátnych funkcionárov.

Osobitne vyzývame Richarda Sulíka, aby bol príkladom a zaplatil všetky tieto náklady a súčasne ministra financií Matoviča, aby podnikol kroky, aby nedochádzalo k papalášizmu a zneužívaniu štátnych lietadiel a funkcií. V Poľsku pre obdobné konanie musel odstúpiť predseda parlamentu. Veríme, že každý štátny funkcionár náklady svojich rodinných príslušníkov bezodkladne zaplatí.   

Slovenská národná strana – v Bratislave, dňa 4. 11. 2021

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *