Ukrajinský operátor bezpilotných lietadiel natočil veľký “neidentifikovaný objekt v tvare disku” nad Doneckom

Diskovitý objekt dlhší ako výška Empire State Building sa minulý piatok vynoril z horizontu  Doneck a vznášal sa kilometer nad zemou, povedal pre DailyMail.com jeden vojak.

Operátor dronov  naviedol svoju infračervenú kvadrokoptéru 500 stôp na prieskumnú misiu, bojujúc proti silnému vetru, keď zrazu zbadal ploché, 1 300 stôp [396 m] dlhé UFO, ktoré napriek týmto vetrom stálo nehybne.

Video bolo zverejnené 27.februára 2024 na sociálnej sieti X. Rozhovor so samotným vojakom pre Dailymail.com bol zverejnený 1. marca 2024.

V rozhovore vojak, ktorý je súčasťou 406. práporu ukrajinskej armády, povedal, že on a jeho kolegovia ‘nikdy predtým nevideli takéto veci’.

„Spočiatku som si myslel, že je to niečo nové, čo vymysleli Rusi,“ dodal, „ale potom som pochopil… „Nie! Môže to byť [UFO].”

„Loď“ bola o 36 až 54 stupňov Fahrenheita (2-12 stupňov celzia) teplejšia ako ktorýkoľvek iný objekt, ktorý tento pilot dronov podľa vlastných slov kedy videl vo vojnovej zóne – vylúčil atmosférické javy, balóny a známe nepriateľské lietadlá.

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: Lenka Zlatev

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *