“Z ich úst pri vyslovení slova demokracia sa mi dvíha žalúdok,” uvádza podpredseda SNS a vyzýva občanov SR, aby nezabudli 21.januára 2023 na referendum

Ján Krišanda, podpredseda SNS sa vyjadril k nadchádzajúcemu referendu, ktoré sa uskutoční 21.januára 2023 a uvádza k tomu aj svoje dôvody. Tvrdí, že je to predovšetkým hlavný spôsob a cesta ako túto vládu vymeniť.

Ján Krišanda, podpredseda SNS

“Šialená doba! Odvolaná vláda vládne ďalej. Deň pred odvolaním vlády podpíše minister obrany kontrakt za takmer 2 miliardy, odovzdáme systém S 300 a MIGY 29, zavraždí sa žena v Michalovciach, čo prejde takmer mlčaním, všade len zdražovanie a prijímanie nezmyselných opatrení, máme postavených toľko nových bytov, že sa nevieme rozhodnúť, kde pôjdeme bývať.”

Podľa Krišandu je problémom aj to, že súčasná vláda pomáha Ukrajine a Slovákov likviduje.

” Vie niekto, koľko nás už táto pomoc vrátane vojenskej techniky stála?” pýta sa Krišanda.

S výpočtom problém, ktoré trápia Slovákov podpredseda SNS pokračuje:

“Výmena EČ, výmena OP, zdvihnú poplatky za prihlásenie starších áut, nechcú, aby sme nič vlastnili a aby sme si ani nič nedochovali, zakazujú nám chov hydiny, zakazujú domáce údenie, atď..”

Za najpálčivejší problém považuje podpredseda ceny energií pre domácnosti aj pre podnikateľov.

“Ceny elektriny pre podnikateľov sú v závratných výškach, “ dodal.

Podpredseda SNS zverejnil aj výpis platieb jednej malej prevádzky, kde jasne vidieť prudký nárast ceny za energiu. Pre podnikateľov sú takéto ceny likvidačné.


“Najprv boli demokratická opozícia, teraz demokratická vláda a demokratickí poslanci!…iba oni sú tí správni, tí jediní, tí vyvolení demokrati, ktorí by  najradšej všetko kontrolovali,  prikazovali a zakazovali. Z ich úst pri vyslovení slova demokracia sa mi dvíha žalúdok,” dodáva v závere podpredseda SNS a vyzýva občanov SR, aby nezabudli prísť 21. januára 2023 na referendum.

Možno Vás bude zaujímať