Baššár al-Asad:  Trump pravdepodobne vyhrá voľby, ale všetci americkí prezidenti sú si „podobní“

Bývalý americký prezident Donald Trump pravdepodobne v novembri vyhrá prezidentské voľby v Spojených štátoch, ale politika Spojených štátov sa pravdepodobne nezmení, keďže „americkí prezidenti sú si všetci podobní“, povedal sýrsky prezident Baššár al-Asad.

“Analýza masmédií a ďalšie informácie naznačujú, že Trump pravdepodobne vyhrá. Vždy som však hovoril, že americkí prezidenti sú všetci rovnakí. Ako som už povedal, sú to len výkonní riaditelia,” povedal v rozhovore pre  televízny kanál Soloviev. “Aj keď ktorýkoľvek z nich zmení politiku, treba vidieť, kto je skutočným tvorcom politiky za chrbtom toho, kto vyhrá voľby. Tento hráč je lobby, médiá, finančníci a bankári, zbrane a ropa.”

V USA sa v utorok 5. novembra 2024 uskutočnia prezidentské voľby. Biden oficiálne spustil svoju kampaň za uchádzanie sa o druhé funkčné obdobie v Bielom dome 25. apríla 2023. Trump v novembri 2022 oznámil svoju  kandidatúru na znovuzvolenie.

Podľa najnovšieho prieskumu, ktorý uskutočnili The New York Times spolu so Siena College, 48 percent opýtaných uviedlo, že by volili Trumpa, zatiaľ čo 43 percent uviedlo, že by podporilo Bidena.

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: Lenka Zlatev

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *