Biely dom vyzval Američanov, aby do 48 hodín odišli z Ukrajiny.

Zopakuje sa na Ukrajine napätie, aké sme tu videli na Balkáne v 90-tych rokoch?

Andrej Danko, predseda SNS: “To, čo sa deje v našej blízkosti je šialené. Pripomína mi to napätie na Balkáne, ktoré skončilo v 90. rokoch vojnovým konfliktom. Biely dom vyzval Američanov, aby do 48 hodín odišli z Ukrajiny. To isté urobil ihneď strapatý Johnson. Treba robiť ramená na Rusov, najlepšie na cudzom území ďaleko od Washingtonu a Londýna. Medzitým sem ide na cvičenie niekoľko tisíc amerických vojakov z Nemecka. Tí, tu predpokladám už aj ostanú. Súčasne ich príde do Poľska ďalších 3 000.Viete ako to dopadne? USA, Veľká Británia aj Nemecko sa nakoniec dohodnú s Ruskou federáciou a my ostaneme nesvojprávnou kolóniou západu. Ak aj konflikt nastane, Ukrajinu si rozdelia mocnosti. Rozdelia si aj iné sféry vplyvu a dohodnú nové pravidlá. Naši hlupáci hovoria o posilnení bezpečnosti. Som presvedčený, že len slúžime západu.”

Slovenská republika sa stáva nesvojprávna v každej oblasti.

Andrej Danko, predseda strany SNS dodáva: “Aj plyn už budeme kupovať od Nemcov a naše výrobky v Rusku budú predávať Nemci pod „Made in Germany“. Európska únia je len nástrojom na naše ovládnutie. Jej predstavitelia plnia len pokyny, nie sú to svetoví lídri. Budeme tu mať cudzích vojakov a západom podporované médiá vytvoria zase pre národ politikov na želanie. Mediálna manipulácia nášho národa je nevídaná. Za posledné dva roky sme sa zadlžili o 20% voči nemeckým bankám a každý deň sa likviduje právny štát. Pravda je taká, že sme stratili suverenitu, hrdosť a stávame sa nesvojprávnymi v každej oblasti.”

Slovenský národ bol oklamaný

Andrej Danko, predseda strany SNS: “Pár poskokov západu na čele s Čaputovou dosiahli svoje. Využili naivitu Matoviča, túžbu po peniazoch Sulíka a špinavý charakter Kollára. Toto je realita dnešných dní a každý, kto túto vládu volil, to už dúfam vidí ako bol oklamaný. Je to komické ako ľudia, ktorí nazývajú občanov lúza, sa na druhý deň v diskusiách zamýšľajú nad slušnosťou v spoločnosti. Ich spôsob ovládania je vyvolať konflikt a potom sa tváriť slušne. História sa žiaľ opakuje. Západ si bezcitne ide svoje. Nás, východoeurópske štáty len využívajú, závidia nám progres a potrebujú nás len ako lacnú pracovnú silu a nárazníkovú zónu. Vždy si v našej histórii našli poslušných idiotov. Či to bola Viedeň, Budapešť alebo Praha. Bezcharakterných zapredancov je v našej histórii neúrekom. Keď by prišla skutočná vojna a bolo by zle, títo slávni vojaci by utekali domov ako naposledy z Afganistanu. Len hlupák si myslí, že nám chcú cudzí pomáhať. Nikdy nič bez zisku pre seba neurobia, taká je skutočná pravda o nezištnej pomoci spojencov. Je to ilúzia a blud.

AK sa nespamätáme, môžeme zle skončiť ako Slovensko.

Andrej Danko, predseda strany SNS: “Chceme dobré vzťahy so západom aj východom. Platí však pravidlo, že partner aj súper si váži len silnú osobnosť. My sme v tieto dni ako národ ukázali slabosť. Zdvihnime hlavy a prestaňme pritakávať západu. Prestaňme sa na niekoho spoliehať, nebuďme šachovou figúrkou v rukách veľmocí. Slováci, dlhé roky sme chceli svoju republiku, nedovoľme ju likvidovať. Toto isté sa dialo v 90. rokoch vo vojne na Balkáne. Skončilo to bratovražednými vojnami. Boh nás ochraňuj, Slovensko”.

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *