NAĎ vycestuje do USA podpísať DOHODU – pribaľme mu naše NIE!!!

NAĎ vycestuje do USA podpísať dohodu…Čo zostáva občanovi? Povedať jasné NIE!

Dnes vidíme, že koaličný valec s dvomi vznetovymi motormi ( Naďom a Korčokom) pokračuje v deštrukcii Slovenska ďalej. Že ľudia vravia nie a s americkými základňami nesúhlasia? Ministrov to nezaujíma a pridávajú chabú floskulu “chceme len bezpečnosť pre občana.” Pýtam sa: Pre ktorého? Slovenského? Európskeho? Nie, ani pre jedného. Toto je americká bezpečnosť pre Američanov, nie pre nás.

Poverenie od prezidentky SR pre ministra obrany Jaroslava Naďa k podpísaniu dohody v USA.

Už tvorcovia amerických doktrín a stratégií upozorňovali, že Amerika sa bude rozvíjať dovtedy, pokiaľ všetky možné konflikty budú ďakeko od hraníc USA. Takže aj preto základne a prítomnosť Američanov na Slovensku. Že výsledok pre súčasný establišment je dôležitý, svedčí aj nehorázna reklama s deťmi, ktorá ich navádza k tomu, aby si mysleli, že ich rodičia sú hlupáci. Preto neprekvapuje poverenie od prezidentky SR pre ministra obrany Jaroslava Naďa k podpísaniu dohody v USA.

Avizovala to už dopredu a teda len splnila, čo sľúbila. Nie. Ona urobila viac než mala. Odovzdala SR do rúk iného štátu. Áno, iného štátu! Toto nie je politika, toto je boj o národ, o našu identitu, o našu domovinu. Toto je o nás všetkých, ktorí chcú žiť mierumilovný život so všetkým, čo k tomu patrí. Vo vlasteneckom náhľade sa dá len ťažko nájsť súhlas a podpora prítomnosti cudzích vojsk.

Miešanie postupu USA s iniciatívou NATO.

Je vidieť, že základom vládnej komunikácie je miešanie postupu USA s iniciatívou NATO. Len málokto povedal na plné ústa – tu ide o záujmy USA v strategicky dôležitom priestore pri vedení bojových, resp. iných činností namierených proti Ruskej federácii. Tu ide o pôsobenie v Európe s cieľom ju oslabiť a riadiť. Áno, to sú plány jastrabov z Pentagónu. Pochopili to aj v Bulharsku, kde začína proces vypovedania zmluvy o pôsobení amerických vojsk na bulharskom území.

My, slováci, žiaľ dospievame neskoršie, ale dospievame. Verím, že hlasné NIE, ktoré zaznie 2.2.2022 pred Národnou radou SR bude témou, o ktorej sa budú s hrdosťou učiť naše deti a vnúčatá. Občan je ten, ktorý má rozhodovať a len on má právo súhlasiť alebo nesúhlasiť !

NAĎ vycestuje do USA podpísať DOHODU – pribaľme mu náše NIE!!! – AUTOR: Prebuďme Slovensko

Možno Vás bude zaujímať