Erdogan: Mohla by byť vytvorená komisia, ktorá by vyšetrila ostreľovanie na priehradu Kachovka

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan povedal svojmu ukrajinskému náprotivku Volodymyrovi Zelenskému, že by mohla byť zriadená medzinárodná komisia, ktorá by vyšetrila okolnosti, ktoré viedli k zničeniu priehrady Kachovka na juhu Ukrajiny.

Erdogan povedal Zelenskému, že vyjednávacia metóda, podobná tej, ktorá rozšírila zmluvu o obilí, by mohla byť použitá na vyšetrenie ostreľovania Kachovky. Ruské a ukrajinské úrady sa navzájom obviňujú z ostreľovania priehrady, ktorej pretrhnutie zanechalo tisíce ľudí bez domova a státisíce bez normálneho prístupu k pitnej vode.


Ak v dnešnej dobe máte možnosť a nerobí Vám problém niekomu pomôcť a podporiť ho v jeho činnosti, prosím, podporte TV OTV. Naším úprimným želaním je pre Vás vysielať každý deň, byť aktuálni a poskytovať  nové vysielacie formáty (ktoré už teraz máme pre Vás prichystané). Budeme vďační za akúkoľvek čiastku, ktorá nezaťaží Váš rodinný rozpočet.  Ak takéto možnosti nemáte, iba nás prosím  sledujte, čítajte, náš obsah nebudeme v žiadnom prípade nikomu obmedzovať, bude voľne dostupný pre každého.  Tešíme sa Vašej priazni. Ďakujeme za akúkoľvek pomoc.

— S úctou Lenka Zlatev (zakladateľka a moderátorka TV OTV)

IBAN: SK64 8330 0000 0025 0190 0444

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Správa pre príjemcu: Dar

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *