Ľ .Blaha (SMER-SD): “TV JOJ je v službách mafiánov. Je to škandál najväčšieho rangu.” Skončí Jojka?

“To, čo odhalil Robert Fico je škandál najväčšieho rangu – TV JOJ je v službách mafiánov a Matoviča,” uvádza poslanec NR SR (SMER-SD) na sociálnej sieti Telegram. Reaguje na dnešnú tlačovú besedu strany SMER-SD, kde sa riešil aj mimoriadne nadštandardný vzťah vedenia TV JOJ s Matovičom.

“Je to koniec TV JOJ?,” pýta sa Blaha a dodáva, že riaditeľ spravodajstva TV JOJ si mal písať sms správy “s mafiánom Petrovom, ktorý vláde slúži ako hlavný svedok pri likvidácii opozície.”

Blaha na Telegrame napísal, že spomínaný Petrov v rokoch 2014-2015 pomáhal Matovičovi prať peniaze a páchať daňovú kriminalitu.

“A TV JOJ dala tomuto mafiánovi exkluzívny priestor, aby mohol nadávať na Roberta Fica a obhajovať svojho kumpána Matoviča,” doplnil poslanec Blaha.

Blaha uviedol aj dôvod, prečo sa on nikdy nemôže objaviť v relácii “Na hrane.”

“Hej, hej, Dibáková, to je tá “kamoška” Grendela, čo s ním všeličo navyvádzala. A Grendel je tiež z OĽANO. Mimochodom.”

“Už chápete, prečo Jojka pomohla vytvoriť film Sviňa a seriály, ktoré manipulovali verejnosťou a kydali špinu na Smer?” – pýta sa Blaha a dodáva, že vlastníkom TV JOJ je finančná skupina J&T. “Hovorí sa, že sa tejto skupine za vlády Matoviča a Hegera mimoriadne darí”, doplňuje.

Pripomeňme si, že dnes sa konala tlačová beseda predstaviteľov strany SMER – SD, kde sa opätovne pripomenuli “daňové podvody Igora Matoviča, o ktorých komunikácia pochádza z oficiálnych dokumentov, pričom tieto mu robila organizovaná skupina Petrova, ktorý je dnes mimoriadne chránený,” uvádza sa v tlačovom vyjadrení strany SMER- SD.

” No a nič sa nedeje. Nevykopávajú sa dvere u Matoviča, napriek tomu, že je potvrdený podvod v prípade jeho manželky vo výške 11,3 milióna,” píše sa ďalej vo vyhlásení.

Na tlačovej besede sa riešil aj mimoriadne nadštandardný vzťah vedenia TV JOJ s Matovičom

Robert Fico predstavil SMS komunikáciu riaditeľa spravodajstva Rolanda Kubinu s Petrovom, ktorý píše o informácii, že druhý deň bude zadržaný Tomáš Rajecký, pričom Petrov má zistiť, kde tento býva, aby tam TV bola ako prvá. R. Fico sa pýta, odkiaľ má Petrov informáciu o zadržaní. „Vie to preto, lebo má krytie od Matoviča. Petrov má zabezpečovať presun všetkých informácií od polície smerom k verejnosti a do médií a tu sa potvrdzuje nadštandardný vzťah vedenia spravodajstva televízie JOJ so zločincom Petrovom,“ dodal R. Fico.

Možno Vás bude zaujímať