Roman Michelko ďalšia posila pre SNS

 “Politici hovoria o spájaní, no my naozaj pracujeme na spojení všetkých strán a osobností, ktorí prijali našu výzvu a majú koaličný potenciál. Roman Michelko je politológ a spisovateľ, ktorý dlhodobo tvrdo a faktograficky kritizuje prešľapy bývalej koalície,” vyhlásil predseda SNS Andrej Danko. 

Na dnešnej tlačovej besede strany SNS pod názvom “Spájanie pokračuje” odznelo, že “Slovensko potrebuje zmenu. Ak si niekto myslí, že je normálne, ak predseda parlamentu zabezpečí pre svoju bývalú priateľku nájom štátnej budovy. Ak si niekto myslí, že je normálne, aby predseda parlamentu mal vo svojej kancelárii posteľ, alebo ak bývalý predseda vlády Heger ticho za naším chrbtom dohodne s pánom Macronom oslabenie energetickej bezpečnosti Slovenska, tak je na omyle. Mnohým ušlo, že tu pán Macron poza náš chrbát dohadoval veľký biznis so Slovenskými Elektrárňami, aby sme jadrové palivo nekupovali od Rusov, ale to isté palivo nám má byť  údajne dodávané Francúzmi. Je to taká istá hlúposť, keď nám plyn, ktorý pochádza z Ruska, má byť dodávaný Nemcami.”

Na kandidátnej listine SNS bude aj Roman Michelko

“Pán Michelko je politológ a spisovateľ, ktorý nešetril kritickými slovami ani bývalé vlády. Je jeden z tých ľudí, ktorým som často hovoril, aby pridali ruku k dielu.  Pán Roman Michelko výzvu prijal a ide s nami do politického boja, aby sme spojili Slovensko,” uviedol predseda SNS.

“Éra Sulíka, Matoviča a Kollára musí skončiť. No hrozí nám éra liberalizmu, aby sme poslúchali Brusel. Za našimi chrbtami schvaľujú zrušenie spaľovacích motorov, za našími chrbtami rozhodujú o budúcnosti Slovenska. Ak si chceme zachovať našu suverenitu, musí 30. septembra vzniknúť silná vláda. Preto je pán Roman Michelko našou novou obrovskou posilou,” doplnil predseda SNS. 

“Paradoxné je, že ľudia, ktorí nám tvrdili ako idú zachrániť Slovensko a idú nás kádrovať z morálnych výšin, tak majú toho za ušami viac ako sme si mysleli. Ukázalo sa, že je to vláda diletantov a vláda chaosu. Je najvyšší čas túto vládu nejakým spôsobom vystriedať a dať Slovensku šancu. Som veľmi rád, že po zrelých úvahách vedenie SNS otvorilo kandidátku. Tak Slovenská národná strana dáva šancu pre rôzne osobnosti,” zhrnul na záver Roman Michelko. 

Pán Tomáš Taraba a páni Kuffovci prijali výzvu SNS ako prví. Po nich sa pridali predstavitelia strany Slovenský PATRIOT ako Miroslav Radačovský a Adam Lučanský. Ďalej sa pridali zástupcovia strany NÁRODNÁ KOALÍCIA / NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI na čele so starostom Očovej Rudolfom Huliakom. Posilou bude aj moderátorka Martina Šimkovičová.  

Viac informácií vo videu nižšie:

Možno Vás bude zaujímať