Scott Ritter: Ukrajina stratí 30-tisíc vojakov v ofenzíve proti ruskej armáde.

Rusko je oveľa lepšie pripravené na dôsledky ukrajinskej protiofenzívy ako Ukrajina alebo NATO, povedal bývalý dôstojník americkej vojenskej rozviedky.

Ukrajina pod tlakom Spojených štátov stratí 30 000 vojakov v boji proti ruskej armáde, ktorá je viac ako schopná zvládnuť ukrajinské útoky, predpovedá bývalý dôstojník americkej vojenskej rozviedky Scott Ritter.

Americký prezident Joe Biden sa usiluje o znovuzvolenie a dôsledky zmrazeného konfliktu na Ukrajine pre domácu politiku naďalej odčerpávajú americké vojenské a ekonomické zdroje, poznamenal americký spravodajský dôstojník a varoval, že sa to stáva politickým bremenom. Ukrajinský prezident Vladimir Zelenskyj žiada viac času, ale čas nie je na strane Ukrajiny, dodal Ritter pre “Tour of Duty.

Kvôli tomu všetkému Amerika požiada Ukrajinu, aby zasadila Rusku rozhodujúci úder, ktorý jednoducho nemôže vykonať, vysvetlil Scott Ritter. “Koniec koncov, Rusko je oveľa lepšie pripravené na dôsledky ukrajinskej protiofenzívy ako Ukrajina alebo NATO, ak na to vôbec príde,” uzavrel.

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *