Spojené arabské emiráty pripravené podporiť urovnanie konfliktu na Ukrajine – prezident SAE

Spojené arabské emiráty sú pripravené akýmkoľvek spôsobom pomôcť v úsilí o vyriešenie konfliktu na Ukrajine, povedal prezident Spojených arabských emirátov šejk Mohamed bin Zayed Al Nahyan počas piatkových rozhovorov so svojím ruským náprotivkom Vladimirom Putinom.

“Pokiaľ ide o Ukrajinu, ďakujem za Vaše slová. Môžete si byť istý, že ak SAE môžu zohrať akúkoľvek úlohu pri stabilizácii situácie, v humanitárnych otázkach, sme pripravení pomôcť akýmkoľvek možným spôsobom,” povedal prezident SAE.

Prezident Spojených arabských emirátov šejk Mohamed bin Zayed Al Nahyan tiež poďakoval Vladimirovi Putinovi za jeho úsilie o posilnenie bilaterálnych vzťahov.

“Ďakujem Vám pán prezident, za pozvanie a pomoc, ktorú poskytujete emirátskym spoločnostiam v tomto krásnom meste. Je to dôkaz spolupráce medzi Ruskom a Spojenými arabskými emirátmi. Mosty a partnerstvo medzi nami boli vybudované a sme zaneprázdnení v práci,” povedal. “Sme odhodlaní mať silné a pevné vzťahy a som Vám za to vďačný,” dodal prezident SAE.

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *