Srbská premiérka Brnabić vyhlásila, že je pripravená odstúpiť. Na štvrtkové zasadnutie vlády pozvala aj prezidenta Vučića.

Srbská premiérka Ana Brnabić a srbský prezident Aleksandar Vučić sa stretnú o deň skôr, aby prediskutovali témy, ktoré budú na zasadnutí. Špekuluje sa, že by mohlo ísť o vyhlásenie volieb, odvolanie vlády alebo jej rekonštrukciu.

Premiérka Ana Brnabić pozvala prezidenta Aleksandara Vučića, aby sa vo štvrtok zúčastnil na zasadnutí vlády. Brnabić uviedla, že je pripravená kedykoľvek odstúpiť z funkcie predsedníčky vlády Srbska, ale dodala, že srbský prezident “to nateraz odmieta”. Na Twitteri napísala, že “Srbská pokroková strana” je kedykoľvek pripravená na voľby.

“Vzhľadom na písanie magnátskych médií, len aby bolo jasné – v každom okamihu som ako premiérka pripravená odstúpiť a srbský prezident Aleksandar Vučić to vie a zatiaľ odmieta. Možno zmení názor. Chcete voľby – žiadny problém, my sme vždy za voľby,” napísala Brnabić na Twitteri.

Ak v dnešnej dobe máte možnosť a nerobí Vám problém niekomu pomôcť a podporiť ho v jeho činnosti, prosím, podporte TV OTV. Naším úprimným želaním je pre Vás vysielať každý deň, byť aktuálni a poskytovať  nové vysielacie formáty (ktoré už teraz máme pre Vás prichystané). Budeme vďační za akúkoľvek čiastku, ktorá nezaťaží Váš rodinný rozpočet.  Ak takéto možnosti nemáte, iba nás prosím  sledujte, čítajte, náš obsah nebudeme v žiadnom prípade nikomu obmedzovať, bude voľne dostupný pre každého.  Tešíme sa Vašej priazni. Ďakujeme za akúkoľvek pomoc.

— S úctou Lenka Zlatev (zakladateľka a moderátorka TV OTV)

IBAN: SK64 8330 0000 0025 0190 0444

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Správa pre príjemcu: Dar

Možno Vás bude zaujímať