Srbský prezident Vučić: “Som pripravený zomrieť, budem bojovať až do konca.”

Prezident Aleksandar Vučić dnes usporiadal zasadnutie najužšieho vedenia vládnej strany “Srbskej pokrokovej strany”, kde povedal svojim spolupracovníkom: “Som pripravený zomrieť, radšej to, ako nechať Srbsko spodine!

“Vyhlásim všetky voľby, mám dosť všetkých podvodov, som pripravený zomrieť, vôbec sa nebojím! Tu čakám na tých zbabelcov, aby ma prišli zabiť, ale nikdy im neodovzdám moc bez volieb,” povedal Vučić.

Pripomeňme, že na proteste organizovanom politikmi prozápadnej opozície sa objavila zavesená bábika s podobizňou srbského prezidenta Aleksandara Vučića. Na sociálnej sieti Twitter sa k tomu vyjadrila aj Ana Brnabić: “Ako to vysvetlíte svojim deťom? Môj syn má 4 roky. Ja som “otec” pre vás, ktorí podporujete tolerantnejšiu spoločnosť ale neviem, ako mu to mám vysvetliť. Aleksandar Vučić je priateľ, otec, syn… Muž, ktorý dáva všetko, aby bolo Srbsko silnejšie. Máte inú víziu OK, ale vešanie a pritom bojujete proti násiliu?” 

Premiérka Ana Brnabić pozvala prezidenta Aleksandara Vučića, aby sa vo štvrtok o 18:00 h miestneho času zúčastnil na zasadnutí vlády, kde sa prijmú veľmi dôležité strategické rozhodnutia, ktoré určia budúcnosť krajiny. Podľa srbského portálu “Informer” sa predsedkyňa vlády stretne s Vučićom už túto stredu, kde sa prejednajú otázky, o ktorých sa bude diskutovať na zasadnutí vlády. Či sa tento týždeň rozhodne o vyhlásení nových volieb, rekonštrukcii vlády alebo odvolaní jednotlivých ministrov, sa čoskoro uvidí.

Ak v dnešnej dobe máte možnosť a nerobí Vám problém niekomu pomôcť a podporiť ho v jeho činnosti, prosím, podporte TV OTV. Naším úprimným želaním je pre Vás vysielať každý deň, byť aktuálni a poskytovať  nové vysielacie formáty (ktoré už teraz máme pre Vás prichystané). Budeme vďační za akúkoľvek čiastku, ktorá nezaťaží Váš rodinný rozpočet.  Ak takéto možnosti nemáte, iba nás prosím  sledujte, čítajte, náš obsah nebudeme v žiadnom prípade nikomu obmedzovať, bude voľne dostupný pre každého.  Tešíme sa Vašej priazni. Ďakujeme za akúkoľvek pomoc.

— S úctou Lenka Zlatev (zakladateľka a moderátorka TV OTV)

IBAN: SK64 8330 0000 0025 0190 0444

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Správa pre príjemcu: Dar

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *