Turecké ministerstvo obrany dnes oznámilo, že začalo rozmiestňovať špeciálne sily v Kosove a Metohiji.

Včera bolo oznámené, že Turecko na žiadosť NATO vyšle v nasledujúcich dvoch dňoch do Kosova a Metohije špeciálne jednotky, ktoré budú umiestnené v kasárňach v Prizrene. Dodáva sa, že sú členmi práporu zo 65. mechanizovanej pešej brigády z Kirklarelli. Turecko tak dnes začalo rozmiestňovať prápor špeciálnych síl v Kosove, o ktorý NATO požiadalo.

“Po udalostiach v Kosove a Metohiji je do Kosova (a Metohije) nasadené komando práporu 65. mechanizovanej pešej brigády,” uviedlo krátko turecké ministerstvo na Twitteri.

Ak v dnešnej dobe máte možnosť a nerobí Vám problém niekomu pomôcť a podporiť ho v jeho činnosti, prosím, podporte TV OTV. Naším úprimným želaním je pre Vás vysielať každý deň, byť aktuálni a poskytovať  nové vysielacie formáty (ktoré už teraz máme pre Vás prichystané). Budeme vďační za akúkoľvek čiastku, ktorá nezaťaží Váš rodinný rozpočet.  Ak takéto možnosti nemáte, iba nás prosím  sledujte, čítajte, náš obsah nebudeme v žiadnom prípade nikomu obmedzovať, bude voľne dostupný pre každého.  Tešíme sa Vašej priazni. Ďakujeme za akúkoľvek pomoc.

— S úctou Lenka Zlatev (zakladateľka a moderátorka TV OTV)

IBAN: SK64 8330 0000 0025 0190 0444

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Správa pre príjemcu: Dar

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *