Tomáš Taraba: To, čo si dovolila Zuzana Čaputová bol primitívny hejt a šikana

Tomáš Taraba FB: “Každému novinárovi, ktorý nie je riadený z prezidentského paláca došlo, že to, čo si včera dovolila Zuzana Čaputová bol primitívny hejt a šikana z pozície sily na moju osobu. (Článok medzitym niekto na Trende stiahol. Na koho urgenciu?)….

Ukázalo sa, že nie ja, ale jej vybrané stádo novinárov v skutočnosti negatívne vníma jej dcéru a vyjadrenia Hanzelovej, Šoltéza a samotnej fb stránky Polície stoja za hlbšiu analýzu.Bol to riadený útok na moju osobu a polícia včera svojím primitívnym statusom len dokázala, že je vtiahnutá do politického boja proti opozícii.”

Pôvodný text článku :

Čaputová urobila Tarabu ako nikto. Dala jeho politickej kariére závideniahodný impulz

Meno Tomáš Taraba sa v minulosti obtrelo o uši mnohým z tých, ktorí čo len pasívne sledujú médiá. Nezaradený poslanec, ktorý má okolo seba akúsi skupinu ďalších poslancov tu a tam dodávajúcu hlasy pre iniciatívy Smeru a ďalších parlamentných opozičníkov.

Mimo okruh jeho facebookových priaznivcov však málokto vedel, ako držiteľ mena Tomáš Taraba vôbec vyzerá a takéto detaily o ňom skoro nikoho ani nezaujímali. To všetko sa zmenilo v utorok 19. októbra 2021.

V ten deň sa Tomáš Taraba stal súčasne hrdinom aj antihrdinom a už nikdy nevymizne z našej politickej pamäti.

Šialene neuvážený útok (pokiaľ neveríme prípadným konšpiráciám o tajnom spojenectve) prezidentky Zuzany Čaputovej na túto nepatrnú stopäťdesiatinu parlamentu dostal Tarabu do takého svetla reflektorov, o akom môžu iní provinčno-marginálni politici celý svoj potrimiskársky život len snívať.

Slovensko zakrátko spoznalo, že Tomáš Taraba je sympatický usmievavý mladý politik, ktorého syn hrá hokej a on sám má vari aj preto pochopenie a žičlivosť pre kariéru akéhokoľvek iného tínedžera / tínedžerky.

To ho teda viedlo k tomu, aby vystavil na svojom facebookovom účte verejne dostupnú fotku dosť originálne nastajlovanej 17-ročnej prezidentkinej dcéry, ktorá práve odštartovala nádejnú kariéru modelky. Pripojil len krátky komentár, ktorý by od ktoréhokoľvek nepolitika vyznel pozitívne.

Zuzana Čaputová namiesto toho, aby sa nad vecou pousmiala, ako by sa možno dalo očakávať od „prezidentky všetkých občanov“, rozhodla sa napísať proti Tarabovi tirádu, ktorej pointou bolo tvrdenie, že v skutočnosti ide o útok na prezidentku cez jej dieťa a toto je už naozaj politické dno.

Rýchlo sa pridali kohorty pritakávačov a svoj varovný prst zdvihla aj Polícia Slovenskej republiky. To však vyvolalo newtonovskú reakciu a mnohí sa začali pýtať, čo také zlé vlastne usmievavý Taraba vykonal. A napokon v tomto spore nepôjde ani tak o jeho výsledok, ako o jeho nečakanú intenzitu.

Tomáš Taraba – jeho popularita dostala závideniahodný impulz

Tarabova popularita dostala závideniahodný impulz. Odteraz nie je poloanonymným poslancom zákonodarného zboru, ale ak si to nejako nepokazí, navždy sa bude tešiť priazni slušne veľkej voličskej skupiny. Tej, ktorá nemá rada súčasnú prezidentku a útlocitných kaviarenských liberálov či nefandí zakazovacej kultúre, akej ukážku práve predviedla. Každý politický subjekt z jeho časti spektra ho preto rád privíta vo svojom náručí.

Politika Tarabu neurobil ani tak Kotleba, na ktorého chrbte sa dostal do parlamentu, ani Fico, ktorý sa o ňom občas zmieňuje vo svojich pravidelných show. Politika Tarabu urobila na jeseň 2021 Zuzana Čaputová.

Ktovie, kam ešte povedie jeho kariéra. Napokon, aj pred 11 rokmi by o jednom mierne extravagantnom politikovi z malého hnutia prilepeného na stranu SaS bol málokto tipoval, že raz bude predsedom vlády. A to si z neho neurobil terč žiadny z najvyšších predstaviteľov štátu.

Zdroj: Trend.sk

Tomáš Taraba: To, čo si dovolila Zuzana Čaputová bol primitívny hejt a šikana – TV OTV

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *