A. Danko (SNS): Navrhujeme, aby sa s parlamentnými voľbami konali súčasne aj prezidentské voľby. Čaputová musí prijať zodpovednosť.

Slovenská národná strana vyzýva Zuzanu Čaputovú, aby prijala zodpovednosť za to, kam nechala padnúť Slovensko.

“Navrhujeme, aby sa s parlamentnými voľbami konali aj prezidentské voľby. Ukázala, že ide o rozvrat Slovenskej republiky. Žiaden rozumný prezident na svete by nenechal vládnuť vládu, ktorá padla, vládnuť ešte 8 mesiacov. S kamennou tvárou povedala, že Heger môže pokojne vládnuť do septembra,” píše sa v oficiálnom stanovisku strany SNS.

Podľa predsedu Danka, prezidentku nezaujímajú jej ústavné kompetencie, “ona by radšej pozerala na to, ako to Heger na Slovensku ďalej všetko likviduje. Nechá vládnuť vládu, ktorá nebola pripravená na riešenie problémov ľudí. Čoho sa dotkli, to pokazili,” dodal Danko.

Predseda Danko vytkol aj testovanie, nákupy testov, či zatváranie hraníc a zdôraznil momentálny chaos pri kompenzácií cien energií.

“Pre Zuzanu Čaputovú je všetko v poriadku, ak ľudia dostávajú faktúry s vysokými cenami za energie. Pre prezidentku znamená čím horšie, tým lepšie pre Progresívne Slovensko,” uviedol Danko a dodal, že prezidentka Zuzana Čaputová je plne zodpovedná za to, kam Slovensko padlo.

“Asi najlepšie riešenie by bolo, aby to prezidentka vzdala a neterorizovala ľudí so svojou absolútnou nekompetentnosťou,” dodal predseda Danko na záver.

Možno Vás bude zaujímať