Andrej Danko vo Zvolene predstavil kandidátnu listinu SNS. “Sú to ľudia, ktorí sú ochotní zabojovať, aby na Slovensku mohla vzniknúť vláda, ktorá sa vzoprie centralizmu Bruselu.”

Predseda SNS Andrej Danko predstavil osobnosti, zástupcov politického a spoločenského života, ktoré sa spojili  na kandidátnej listine Slovenskej národnej strany s členmi SNS. „Sme ľudia, ktorí sú ochotní zabojovať za to, aby na Slovensku vznikla 1.10. 2023 vláda, ktorá sa vzoprie centralizmu z Bruselu, ktorá nebudeme považovať za jediný problém Slovenska Ukrajinu, ktorá bude dvíhať dôchodky, pomáhať mladým ľuďom s hypotékami, hľadať účinné nástroje ako bojovať s chudobou,“ vymenoval víziu strany predseda SNS Andrej Danko a dodal, že Slovensko je v hlbokej morálnej, spoločenskej a hodnotovej kríze.

Už v roku 2016 sme hovorili, že vláda Sulíka, Matoviča a Kollára rozbije Slovensko.  Prišiel rok 2020 a dnes sa opäť všetci nehanbia sľubovať na čele s Igorom Matovičom to isté ako kedysi a chcú dávať 500 eur za to, že pôjdete voliť. My robíme národnú politiku nie nacionalistickú, ako si to niektorí zamieňajú.

Na kandidátnu listinu SNS ide Tomaš Taraba s číslom 5, Filip a Štefan Kuffovci budú v prvej tridsiatke, Rudolf Huliak bude na kandidátke s číslom 150, Adam Lučanský, Miroslav Radačovský, Michal Radačovský budú v poradí okolo čísla 100, osobnosti ako Martina Šimkovičová, bývalý župan Nitrianskeho kraja Milan Belica a politológ a spisovateľ Roman Michelko budú tiež v prvej tridsiatke. Kandidátka je dotvorená členmi SNS, primátormi a starostami z radov Slovenskej národnej strany. Zdenko Čambal primátor mesta Holíč, Pavol Bečarik primátor mesta Spišská Nová Ves, či primátori Hnúšte a Novej Bane budú tiež kandidátmi do Národnej rady Slovenskej republiky na kandidátnej listine SNS.  

Nechceme, aby platilo heslo prezidentky Čaputovej „čím horšie tým lepšie

Všetci ako tu stojíme, chcú aby sa na Slovensku ľudia nehádali, nebáli sa budúcnosti a hlavne nechceme, aby sa politici s nami hrali. Nechceme, aby platilo heslo prezidentky Čaputovej „čím horšie tým lepšie“.  Slovensko bude vo veľkých problémoch, pretože má rozvrátené verejné financie. Nikto na Slovensku nehovorí a nediskutuje o tom, ako zdvihnúť dôchodky, ako pomôcť ľuďom. Len chcú, aby sme sa hádali, kto je na strane Ukrajiny a kto nie,“ vysvetlil líder kandidátky SNS Andrej Danko.

Sme národne orientovaní ľudia s konzervatívnymi hodnotami, ktorí chcú dobré vzťahy so všetkými veľmocami. „Slováci sa musia zomknúť, preto budeme chodiť do regiónov medzí ľudí a vysvetľovať ako to myslíme. Najmä chceme zastaviť rozklad štátu a spoločnosti. Spojme sa za Slovensko a spojme opäť skupinu štátov V4. Slovensko sa musí vrátiť zo zlej cesty, ktorú dnes diktuje prezidentka Čaputová s premiérom Ódorom. Slovensko potrebuje zmenu a my sa k tej zmene hlásime,“ vyhlásil šéf národniarov.

Možno Vás bude zaujímať