gen.v.v. Viktorín: “Pani prezidentka ste spokojná? Marazmus v spoločnosti je aj Vaše maslo na hlave.”

To, čo sa deje na vnútropolitickej scéne, je výsledkom totálne zlého riadenia vecí verejných, uvádza gen.v.v. Jozef Viktorin (hnutie REPUBLIKA).

“Vieme, že vláda je neschopná a každým dňom sa o tom presviedčame. Ani odsunutím Matoviča do parlamentu to neprekryli. Amaterizmus, míňanie peňazí na vakcíny alebo očkovacia lotéria ukázali pravú tvár týchto tzv. spravodlivých. Dnes sledujeme aj konanie pani prezidentky. Jej „schopnosti riadiť“ a kontrolovať veci verejné. Nie iba hovoriť. Potvrdzuje sa, že len zodpovednosť ukáže, kto je schopný a kto nie. A od začiatku je vidieť, že tu jej nepomôže ani armáda progresívcov,” uvádza Viktorín na adresu prezidentsky Čaputovej.

“Marazmus v spoločnosti je totiž aj Vaše maslo, pani prezidentka. To len aby sa nezabudlo. A do toho Kollár s rétorikou, ktorej ani ulica nerozumie. To je už čo povedať. Naťahovanie situácie pomáha politikom typu Heger, Matovič, Zemanová a spol. Aby si udržali výhody, stoličky a benefity. Len ľudia už toto podporovať nechcú a nebudú. Občania Slovenska sú tí prví, ktorí rozhodnú o osude spomínaných politikov. Nie benefity, ale ľudia musia byť na prvom mieste. „Demokrati“ na to akosi zabudli,” dodáva v závere gen.v.v.Viktorín.

Na obrázku môže byť 3 ľudia, sediaci ľudia a interiér

Možno Vás bude zaujímať