Maroš Hudák (NAŠA VLASŤ): „Z tejto vlády by sa mali ponaučiť naozaj všetci občania … je to možno najhoršia vláda v dejinách SR“

Poskytujeme Vám úplné znenie vyjadrenia Maroša Hudáka, zakladateľa politickej strany “NAŠA VLASŤ”:

Pred parlamentnými voľbami v roku 2020 sa väčšina občanov Slovenskej republiky dožadovala zmeny, pretože stav, v ktorom sa nachádzala naša vlasť bol už vtedy katastrofálny. Ľudia naleteli na marketing, sľuby a herecké výkony strany, ktorá má najlepšie kontakty na mafiu, lacné sľuby o štátnych bytoch alebo autách. Pred voľbami nielen táto strana, ale aj iné koaličné strany sľubovali to, čo do dnešného dňa nesplnili. Svojim voličom sa už viac ako rok odvďačujú obmedzovaním základných ľudských práv a slobôd.

Z tejto vlády by sa mali ponaučiť naozaj všetci občania Slovenskej republiky. Prešiel  viac  ako rok vládnutia tej možno najhoršej vlády v dejinách Slovenskej republiky a ľudia túžia po zmene opäť.  Pýtate sa prečo možno najhoršej? Predstavte si,  že súčasťou tohto vládneho blázinca by boli ešte progresívne a liberálne zmýšľajúce strany. Netvrdím, že teraz tam nie sú, ale ten najväčší extrém, ktorému prieskumné agentúry „cucajú“ čísla z prsta zostal pred bránami parlamentu.  Je pochopiteľné,  že väčšina občanov Slovenskej republiky si nepraje túto vládu a túži po zmene.

Skutočná zmena môže nastať, no každý by si mal sám pre seba zodpovedať tieto otázky: Skutočne si myslím, že zmena nastane, ak dám opäť šancu ľuďom, ktorí už raz sklamali? Skutočne si myslím, že je správne rozdeľovať zlodeja na väčšieho alebo menšieho? Skutočne si myslím, že je správne voliť „menšie zlo“? Skutočne si myslím, že bude niekto brániť moje základné ľudské práva a slobody, ak nosí na ústach rúško? Skutočne si myslím, že osoby, ktoré niečo prezentujú, ale konajú inak sú tou správnou zmenou? Skutočne si myslím, že nemá zmysel voliť niekoho, komu prieskumy neukazujú dostatočné percentá? Čo ak takto uvažuje 100 000 ľudí? Skutočne si myslím, že človek, ktorý už raz klamal alebo podvádzal to neurobí znova? Prečo Vám sľubujú rôzne veci teraz, keď sú v opozícii, ale keď mali jednofarebnú vládu tak ich nespravili? Ako je možné, že sa situácia z roka na rok zhoršuje? Zlepší sa, ak tam budú tí, ktorí tam už boli?


Žijeme v roku 2021, kde nikto nemusí byť odkázaný na mediálnu propagandu, ale má možnosť overiť si skutočnosti aj sám. Pracujte s internetom, obchodným registrom a sledujte kto, ako a kedy hlasoval a čo povedal. Zmena môže nastať len vtedy, ak sa do parlamentu nedostanú podvodníci, klamári a osoby blízke mafii a podsvetiu a tí sa dajú odhaliť veľmi ľahko, treba len chcieť a mať skutočný záujem o to, kam sa uberá naša vlasť.

Maroš Hudák, zakladateľ strany NAŠA VLASŤ

Možno Vás bude zaujímať