V DNEŠNÝ DEŇ PRED 3 MESIACMI ZAČALA TV OTV VYSIELAŤ

V DNEŠNÝ DEŇ PRED 3 MESIACMI ZAČALA  TV OTV VYSIELAŤ.  

Dovoľte nám preto, urobiť krátky exkurz  uplynulého obdobia.

Prvotným zámerom televízie bolo vysielať iba pre región Zemplín. Sled udalostí nás posunuli inam, čo s odstupom času vnímame ako veľmi pozitívne. V súčasnosti fungujeme ako spravodajská internetová televízia s celoslovenským pôsobením.

Svoju zákonnú povinnosť sme si splnili a ohlásili našu činnosť Rade pre vysielanie a retransmisiu.  

Bolo to obdobie etablovania na mediálnom trhu a tiež oboznámovania verejnosti o našom vzniku. Nebolo to jednoduché, keďže sme boli zaradzovaní medzi regionálne televízie alebo medzi alternatívne, ktoré v dnešnej dobe sú vnímané ako opozičné médiá.

Nechceme byť chápaní ako médium, ktoré dáva priestor iba niektorým politickým stranám. Chceme dávať priestor každému politickému subjektu na Slovensku, keďže každé zastupuje určitú časť občanov.

Radi by sme boli, aby sme boli chápaní ako OTVORENÁ TELEVÍZIA, ktorá Vám poskytne viaceré uhly pohľadu na politické témy. Chápeme, že nie s každým politickým názorom budete súhlasiť a to je úplne normálne, keďže väčšina sympatizuje s určitou politickou stranou, hnutím alebo ideami, ktoré presadzuje.  

Prezentovali sme činnosť Matice slovenskej a plánujeme v tom pokračovať aj naďalej.  

Začali sme politickými rozhovormi, avšak tu to nekončí, v blízkom období predstavíme ďalšie relácie, ktoré veríme, že budú pre Vás zaujímavé.  

Sme nesmierne vďační, že nám vyjadrujete svoju podporu. Za tak krátke obdobie  našu FB stránku označilo Páči sa mi to 1220 ľudí, FB stránku Sleduje 1285 ľudí a náš Youtube kanál 487 ľudí.

Veľká vďaka patrí aj našim hosťom, ktorí navštívili štúdio TV OTV v Michalovciach a tiež predstaviteľom politických strán a hnutí, ktoré sú ochotné Vám poskytovať svoje politické vyjadrenia.

S M E   V Ď A Č N Í   Z A    K A Ž D É H O   Z    V Á S.

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *