Peter Kmec: Eduard Heger nesie hlavnú politickú zodpovednosť, že veľa cieľov Plánu obnovy je nevykonateľných a potrebujú revíziu

Kritiku bývalého premiéra Eduarda Hegera na margo plnenia míľnikov Plánu obnovy, vníma vicepremiér Peter Kmec ako stratu politickej súdnosti.

“Obdivujem odvahu bývalého predsedu vlády Eduarda Hegera vyjadrovať sa k míľnikom Plánu obnovy. Eduard Heger ako bývalý minister financií a premiér nesie hlavnú politickú zodpovednosť, že veľa cieľov Plánu obnovy je nevykonateľných a potrebujú revíziu,” uviedol Peter Kmec.

“Ten istý Eduard Heger nesie zodpovednosť za krach projektu nemocnice Rázsochy, kde sústavne a cieľavedome klamal verejnosť  o pripravenosti celého projektu. A bol to Heger, ktorý rovnako klamal pri výstavbe nemocnice v Martine,” zdôraznil vicepremiér. 

“Dnes stojíme pred úlohou ako tento jeho neporiadok napraviť. Očakávam, že bývalý premiér sa bude radšej venovať niečomu inému, než komentovať Plán obnovy, ktorý jeho významným pričinením je odtrhnutý od reálneho života a potrieb ľudí na Slovensku,” skonštatoval Peter Kmec.

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: Mitko Zlatev

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *