Sloboda a Mier nie sú samozrejmosťou a obete fašizmu nám to budú pripomínať – predseda SMER -SSD Robert Fico

Včerajší deň na Slovensku bol Dňom (8.máj), kedy sme si pripomenuli sovietske víťazstvo nad fašizmom.

“Dnes nie je len voľný deň, dnes je významné výročie, ktorého odkaz je znovu aktuálny. Vojenský cintorín vo Zvolene a mnoho ďalších po celom Slovensku, kde je pochovaných tisíce vojakov našich osloditeľov z Červenej armády, nám budú navždy pripomínať, že s vojnou vždy prichádza len nešťastie a s mierom prosperita,” uviedol predseda Robert Fico.🕊️

“Ochrana mieru a boj proti fašizmu neskončí, kým sa bude usilovať vrátiť v najrôznejších podobách. My neustúpime, my nezohneme hlavy, my neuhneme a je čas ísť konečne vpred,” dodal Robert Fico.

SLAVÍN NIE JE PRÍZRAK, ALE DÔKAZ, ČO DOKÁŽE FAŠISTICKÁ NENÁVISŤ.

Spolu s Robertom Ficom sa na Slavíne zúčastnil aj predseda strany SNS Andrej Danko, predseda Národnej koalície Rudolf Huliak a ostatní predstavitelia opozičných mimoparlamentných strán.

“Podľa čaputovcov, hegerovcov a ich denníkov sme obyčajná “rusofilná čvarga”. Nedovolíme, aby nás takými útokmi rozhádali a potom ovládali. Nezastavia nás. Spájame sa, je nás stále viac. Vždy si budeme spoločne dôstojne pripomínať padlých hrdinov. Česť ich pamiatke,” uviedol Andrej Danko, predseda strany SNS.

Možno Vás bude zaujímať