Trumpovci na Slovensku. Bude s nimi spolupracovať Republika!

Marián Ďuriš, líder pre zahraničnú politiku hnutia REPUBLIKA sa v piatok stretol v Bratislave s Markom Ivanyom, riaditeľom republikánskej frakcie amerického prezidenta Donalda Trumpa (Republicans For National Renewal). Rokovali o potrebe spájania konzervatívnych a vlasteneckých síl, o otázke Ukrajiny, ale aj o ďalších témach.

Marián Ďuriš (Republika) na stretnutí s riaditeľom republikánskej frakcie amerického prezidenta Donalda Trumpa

Globalistické sily nechcú suverénne štáty, ani zdravé hodnoty

Podľa Mariána Ďuriša “globalistické sily nechcú suverénne štáty, ani zdravé hodnoty a sú organizované medzinárodne, podporujú rozvrat cez mimovládne organizácie a iné štruktúry.”

Spolupráca konzervatívnych a vlasteneckých síl

Marián Ďuriš uviedol, že s Markom Ivanyom našli spoločnú reč v mnohých témach: “Potreba mieru na Ukrajine, žiadne posielanie zbraní a peňazí do vojny, obrana voči migrácii a odmietnutie „dúhovej“ ideológie, presadzovanie zdravých hodnôt, ochrana klasickej rodiny, národných a kresťanských tradícií a národného dedičstva.”

“Chceme vyvážene spolupracovať s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi na všetkých svetových stranách pri ochrane toho zdravého, čo je dobré a správne zachovať. Hnutie Republika, ktorej rast sleduje celý svet, priloží ruku k dielu ako rešpektovaný partner,” dodal v závere Marián Ďuriš, líder pre zahraničnú politiku hnutia Republika.

Možno Vás bude zaujímať