Tucker Carlson: Biden nie je kognitívne schopný vládnuť a demokrati to vedia už roky

Tucker Carlson: “Tu je zaujímavý príbeh. Ronny Jackson je lekár. Do lekárskej jednotky Bieleho domu nastúpil pred mnohými rokmi za prezidenta Georgea W. Busha. V tej práci zostal. Potom slúžil ako lekár dvom nasledujúcim prezidentom, Barackovi Obamovi a Donaldovi Trumpovi, takže Ronny Jackson vie veľa o tom, čo je potrebné na riadenie krajiny.”

Tucker Carlson: “Počas prezidentskej kampane v roku 2020 bol Jackson doma a sledoval, ako Joe Biden prednáša prejav, a to, čo videl Biden povedať, ho ako lekára veľmi znepokojilo. Biden práve oznámil, že je kandidátom do Senátu USA…Takže, Ronny Jackson to videl a potom išiel na Twitter a povedal zrejmú vec. Joe Biden, skôr ako to pôjde ďalej, by mal podstúpiť kognitívne vyšetrenie. Krajina si to zaslúži. No, do 20 minút, spomína Jackson vo svojich nových memoároch, mu Barack Obama poslal e-mail, charakteristicky posmešný a citujeme: „Musím vyjadriť svoje sklamanie z toho lacného záberu, ktorý si urobil na Twitteri Joeovi Bidenovi.“ povedal Obama. “Bolo to neprofesionálne. Očakávam lepšie.”

Takže to nehovoril len Obama. To bolo jednotné velenie ľudí, ktorí riadia Demokratickú stranu počas kampane v roku 2020.

Tucker Carlson:“Nevšímajte si, aký je vlastne Joe Biden. Ak ho uvidíte v televízii, odvráťte sa, pretože by ste mohli dospieť k záveru, že je zásadne, fyzicky, kognitívne nevhodný na úrad. To sa nedá povedať a ak áno, Barack Obama vás osobne okamžite pokarhá.”

Zdroj:FoxNews

Možno Vás bude zaujímať