Generál Jozef Viktorín vs. minister Jaroslav Naď – rázne NIE dohode

” Judášsky groš je pre zradných politikov dôležitejší než naša bezpečnosť a bezpečnosť ďalších generácii detí a vnúčat.” – Generál Jozef Viktorín

Generál Jozef Viktorín: Zámerné plánovanie ministra Naďa, aby pripomienkovanie dohody občanmi bolo práve na vianočný čas, potvrdilo jasnú pozíciu súčasných predstaviteľov. Urobia všetko, aby sa udržali a občan pre nich nie je ten podstatný.

Je dôležité povedať rázne NIE dohode

Generál Jozef Viktorín: Je dôležité povedať rázne NIE dohode presne tak ako som to komunikoval v rozhovore pre EReport. Stanovisko hnutia Republika je jasné a zrejmé. Nepotrebujeme tu cudzie ozbrojené zložky. Nepotrebujeme ohrozovať SR a jej občanov. Je to „zmluva s diablom“ a toto nie je cesta ako sa cítiť bezpečne vo vlastnom dome.

Generál Jozef Viktorín: Slovensko je náš domov, domov všetkých občanov. Nielen dnešných zradných politikov, ktorí občana predávajú a chcú mu do domu pozvať cudzích „ochrancov“. Judášsky groš je pre týchto zradných politikov dôležitejší než naša bezpečnosť a bezpečnosť ďalších generácii detí a vnúčat. Podľahnúť konfrontačnej snahe politiky USA nie je cesta pre SR. Spolupráca áno, ale nie jednostranné zvýhodňovanie toho, kto reálne nejaví záujem o našich obyvateľov. Pozícia REPUBLIKY spočíva nielen v legitímnom postoji, ale aj v reálnom kroku: v spracovaní hromadnej pripomienky, kde dohodu, ktorú predstavil minister Naď a minister Korčok, jednoznačne odmietame!

Odmietnuť návrh dohody v celom rozsahu pre zjavný rozpor s ústavnými princípmi

Generál Jozef Viktorín: Odmietnuť návrh dohody v celom rozsahu pre zjavný rozpor s ústavnými princípmi a právami, ktoré sú zakotvené v Ústave Slovenskej republike a platnom právnom poriadku Slovenskej republiky. Ďalej pre možné trvalé a vážne poškodenie národných a štátnych záujmov Slovenskej republiky, ohrozenie integrity suverénneho právneho poriadku Slovenskej republiky, ohrozenie bezpečnosti slovenských občanov, ako aj ohrozenie právnej istoty a mieru na našom území. Je to zreteľný a zrozumiteľný postoj. V takýchto prípadoch je verejná diskusia a názor občana viac než dôležitý. Je dokonca rozhodujúci! Zdieľajte a dajte jasne najavo svoj postoj. Slovenská republika ho veľmi potrebuje. Vy ste Slovensko!

Generál Jozef Viktorín
Generál Jozef Viktorín (Republika) – Expert na bezpečnostnú a obrannú politiku, 40 rokov služby: OS SR, MO SR a GŠ

Judášsky groš je pre zradných politikov dôležitejší než naša a bezpečnosť detí a vnúčat-TV OTV

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *