Generál Jozef Viktorín: Nie je Vám hanba pán Minister ?

Generál Jozef Viktorín: “Pán minister Naď v priamom prenose ukázal svoj charakter a hlavne aroganciu.”


“Pán minister Naď v priamom prenose (v relácii Reportéri RTVS) ukázal svoj charakter a hlavne aroganciu. Reagovať na otázky o zosnulom vojakovi „ja nič ja muzikant, veď za to môže dotyčný vojak sám“, ukazuje ako minister cíti s príslušníkmi Ozbrojených síl SR. A takýto človek ide poučovať druhých o novej politickej kultúre.

Pán minister, objektívne máte politickú zodpovednosť a prípad vojaka s menom Juraj Kemláge ukázal, že nie ste ani politik. Ste len osoba, ktorá má neobyčajný a vulgárny slovník. Je smutné, čím všetkým si manželka zosnulého a deti, ktoré zatiaľ nechápu, museli prejsť a čo si vytrpeli. A od ministra neprichádza žiadne solidárne slovko, ani čin.

Každý vyhasnutý život je vnútornou prehrou najbližšieho veliteľa, vrátane ministra obrany, ktorý robí najmä pre vlastnú popularitu aj nemožné. Chcem Vám odkázať, že každú organizáciu tvoria ľudia, ktorí plnia úlohy a sú riadení. Avšak výsledky s kolektívom, zvlášť vojenským, vedia dosiahnuť iba skutoční lídri. Súčasný stav a dianie je len potvrdením tejto myšlienky.”

Generál Jozef Viktorín (Republika) – Expert na bezpečnostnú a obrannú politiku, 40 rokov služby: OS SR, MO SR a GŠ .
Generál Jozef Viktorín (Republika) – Expert na bezpečnostnú a obrannú politiku, 40 rokov služby: OS SR, MO SR a GŠ .

Generál Jozef Viktorín: Nie je Vám hanba pán Minister ? – TVOTV

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: tvotvsk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *