SNS: Zastavte testovanie žiakov – Výzva pre Lengvarského a Gröhlinga

Zastavte testovanie žiakov na školách – Slovenská národná strana vyzvala ministrov Lengvarského a Gröhlinga, aby zastavili testovanie žiakov na školách, no verejnosti sa odpoveď nedostala. Je potrebné si uvedomiť, že život bez rizika neexistuje. Jedinou istotou zdravia je viera v seba, že všetko robíme tak, ako najlepšie vieme. Musíme mať však všetky informácie, aby sme sa vedeli správne rozhodnúť a nie byť do rozhodnutia tlačení napríklad, keď ide o očkovanie. Ide o individuálne slobodné rozhodnutie jednotlivca, pretože je to zásah do ľudského organizmu.

Slovenská národná strana vyzýva vládu, aby zastavila nezmyselné testovanie ľudí. Ak je niekto pozitívnym neznamená, že má automaticky Covid. Ten test vyhodnocuje všetky možné vírusy a ochorenia, nie je presným. Občania nie sú po takomto testovaní riadne klinicky testovaní, či Covid naozaj majú, ak vykazujú prejavy choroby. Ľudia potrebujú informácie ako sa liečiť, ako si upevňovať imunitu a byť si istí, že Covid nemajú na základe ďalších vyšetrení. Ak niekto Covid prekonal, tak by to mali potvrdiť protilátky. Načo sa má niekto očkovať, ak má protilátky na toto ochorenie.

Slovenská republika je preočkovaná pre niekoho dostatočne, pre niekoho nie, ale určite viac ako priemer EÚ na počet obyvateľov. Podľa informácii o začkovanosti, sme pravdepodobne už dostatočne očkovaní, keďže okolité štáty sú tiež dostatočne. To znamená, že nie je dôvod na obavy ochorieť na Covid. Najprv zaočkovanosť obyvateľstva mala dosiahnuť 60%, potom to zvýšili na 85% a teraz nútia ľudí sa očkovať už tretími dávkami, ktoré boli vyvinuté skôr ako neustále mutujúci vírus na novšie a novšie verzie. Ak zaočkovanosť mala eliminovať ochorenie na Covid, tak ten cieľ máme, pretože zaočkoaných je viac ako polovica.    

V Bratislave, dňa 23. 9. 2021

Tlačová správa: SNS vyzýva vládu a jej poradcov, aby nešírili Covid šialenstvo “Zastavte testovanie žiakov”

Možno Vás bude zaujímať

Post A Comment For The Creator: Mitko Zlatev

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *